Facets core search (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: String
sr: Стринг

en: Languages
sr: Језици

en: Content Type
sr: Тип садржаја
