Facets core search (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Types
ast: Tribes

en: Field
ast: Campu

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Advanced search
ast: Gueta avanzada

en: String
ast: Cadena

en: Languages
ast: Llingües
