Facets core search (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Types
az: Tiplər

en: Field
az: Sahə

en: Keywords
az: Açar söz

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: String
az: Mətn

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Languages
az: Dillər

en: Containing any of the words
az: Tərkibində hər hansı bir söz var

en: Containing the phrase
az: İfadəsi olan

en: Containing none of the words
az: Sözlərin heç birini ehtiva etmir

en: Only of the type(s)
az: Yalnız növ(lər)dən

en: Post date
az: Yazı tarixi
