Facets core search (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Types
be: Тыпы

en: Field
be: Поле

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Advanced search
be: Пашыраны пошук

en: String
be: Радок

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Languages
be: Мовы

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Containing any of the words
be: Утрымлівае нейкае са словаў

en: Containing the phrase
be: Утрымлівае фразу

en: Containing none of the words
be: Ня ўтрымлівае аніводнае са словаў

en: Only of the type(s)
be: Толькі для тыпу(-аў)
