Facets core search (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Language
da: Sprog

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Types
da: Typer

en: Field
da: Felt

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Advanced search
da: Avanceret søgning

en: String
da: Tekst

en: Updated date
da: Opdateringsdato

en: Languages
da: Sprog

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Containing any of the words
da: Indeholdende et af ordene

en: Containing the phrase
da: Indeholder sætningen

en: Containing none of the words
da: Indeholder ingen af ordene

en: Only of the type(s)
da: Kun af typen

en: Post date
da: Oprettelsesdato
