Facets core search (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Types
eo: Tipoj

en: Field
eo: Kampo

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Advanced search
eo: Speciala serĉo

en: String
eo: Signovico

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Containing any of the words
eo: Enhavante iu el la vortoj

en: Containing the phrase
eo: Enhavante la frazon

en: Containing none of the words
eo: Enhavante neniujn el la vortoj

en: Only of the type(s)
eo: Nur el la tipo(j)
