Facets core search (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Types
fi: Tyypit

en: Field
fi: Kenttä

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Advanced search
fi: Tarkempi haku

en: String
fi: Merkkijono

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: Languages
fi: Kielet

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Containing any of the words
fi: Sisältää minkä tahansa sanoista

en: Containing the phrase
fi: Sisältää lauseen

en: Containing none of the words
fi: Ei sisällä sanoja

en: Only of the type(s)
fi: Vain tyyppiä/tyyppejä

en: Post date
fi: Lähetetty
