Facets core search (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Author
fr: Auteur

en: Language
fr: Langue

en: Search
fr: Rechercher

en: Field
fr: Champ

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Advanced search
fr: Recherche avancée

en: String
fr: Chaîne de caractères

en: Updated date
fr: Date de mise à jour

en: Languages
fr: Langues

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Containing any of the words
fr: Contenant n'importe lequel des mots

en: Containing the phrase
fr: Contenant l'expression

en: Containing none of the words
fr: Ne contenant aucun des mots

en: Only of the type(s)
fr: Seulement du ou des types

en: Post date
fr: Date de publication
