Facets core search (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Types
hu: Típusok

en: Field
hu: Mező

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Advanced search
hu: Részletes keresés

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Containing any of the words
hu: Tartalmazza ezen szavak bármelyikét

en: Containing the phrase
hu: Tartalmazza pontosan ezt a kifejezést

en: Containing none of the words
hu: Ne tartalmazza ezeket a szavakat

en: Only of the type(s)
hu: Csak az ilyen tartalmakban

en: Post date
hu: Beküldés dátuma
