Facets core search (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Field
ku: خانە

en: Advanced search
ku: گەڕانی ئاڵۆز

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Languages
ku: زمانەکان
