Facets core search (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Types
lv: Veidi

en: Field
lv: Lauks

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: String
lv: Virkne

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Languages
lv: Valodas

en: Containing any of the words
lv: Satur jebkurus no vārdiem

en: Containing the phrase
lv: Satur frāzi

en: Containing none of the words
lv: Nestur nevienu no vārdiem

en: Only of the type(s)
lv: Tikai veids(i)

en: Post date
lv: Ieraksta datums
