Facets core search (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Field
mn: Талбар

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Advanced search
mn: Дэлгэрэнгүй хайлт

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Languages
mn: Хэлнүүд
