Facets core search (8.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
