Facets core search (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Types
pl: Typy

en: Field
pl: Pole

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Advanced search
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: String
pl: Napis

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Languages
pl: Języki

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Containing any of the words
pl: Zawiera którekolwiek ze słów

en: Containing the phrase
pl: Zawiera wyrażenie

en: Containing none of the words
pl: Nie zawiera żadnego ze słów

en: Only of the type(s)
pl: Tylko wpisy typu

en: Post date
pl: Data publikacji
