Facets core search (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: Types
ur: اقسام

en: Field
ur: فیلڈ

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: String
ur: سطر

en: Languages
ur: زبانیں
