Facets core search (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Author
vi: Tác giả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Types
vi: Các kiểu

en: Field
vi: Trường

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Advanced search
vi: Tìm kiếm nâng cao

en: String
vi: Chuỗi

en: Updated date
vi: Ngày cập nhật

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Containing any of the words
vi: Có chứa bất kỳ từ nào

en: Containing the phrase
vi: Có chứa cụm từ

en: Containing none of the words
vi: Không chứa bất cứ từ nào

en: Only of the type(s)
vi: Chỉ thuộc kiểu

en: Post date
vi: Ngày gửi bài
