Facets Date Range Picker (1.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Options
uk: Опції

en: Select a date
uk: Виберіть дату

en: Today
uk: Сьогодні

en: Tomorrow
uk: Завтра

en: Overlap
uk: Перекриття
