Facets Form (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Search
ka: ძიება

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Button
ka: ღილაკი

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო
