Facets Form (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Search
th: ค้นหา

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Format
th: รูปแบบ

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Custom format
th: กำหนดรูปแบบเอง

en: Date and time
th: วันที่และเวลา
