Facets Form (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Search
ur: تلاش

en: Label
ur: عنوان

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ
