Facets Form (1.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Search
am: ፈልግ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Custom
am: ብጁ

en: Date and time
am: ቀን እና ሰዓት
