Facets Form (1.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Search
bs: Pretraga

en: Label
bs: Oznaka

en: Date format
bs: Format datuma

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Date and time
bs: Datum i vrijeme
