Facets Form (1.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Search
he: חיפוש

en: Label
he: תווית

en: Format
he: פורמט

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Custom
he: מותאם

en: Button
he: כפתור

en: Custom format
he: תבנית מותאמת

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: Date only
he: רק תאריך
