Facets Form (1.0.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Search
lv: Meklēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Format
lv: Formāts

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Button
lv: Poga

en: Facets
lv: Faseti

en: Custom format
lv: Pielāgotais formāts

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Date type
lv: Datuma tips

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
lv: Skatiet <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP datumu formātu dokumentāciju</a>.
