Facets Form (1.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Search
sl: Išči

en: Label
sl: Oznaka

en: Format
sl: Oblika

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Date and time
sl: Datum in čas
