Facets Form (1.0.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Search
eu: Bilatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Format
eu: Formatua

en: Date format
eu: Data formatua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Button
eu: Botoia

en: Custom format
eu: Formatu egokitua

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: Date type
eu: Data mota

en: @name format: @date
eu: @name formatua: @date
