Facets Form (1.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Search
gl: Buscar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Format
gl: Formato

en: Date format
gl: Formato de data

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Custom
gl: Personalizado

en: Button
gl: Botón

en: Custom format
gl: Formato personalizado

en: Date and time
gl: Data e hora

en: Date type
gl: Tipo de data
