Facets Form (1.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Button
ne: बटन

en: Date and time
ne: मिति र समय
