Facets Form (1.0.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Search
sq: Kërko

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Custom format
sq: Format i personalizuar

en: Date and time
sq: Data dhe ora
