Facets Form (1.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Search
ta: தேடல்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Button
ta: விசை

en: Custom format
ta: தனிபயன் படிமம்

en: Date and time
ta: நாள் நேரம்

en: Date type
ta: தேதி வகை

en: Date only
ta: தேதி மட்டும்
