Facets Form (1.0.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mn: Күүседири

en: Search
mn: Дилээри

en: To
mn: Кымга:

en: From
mn: Кымдан:

en: Date and time
mn: Ай-хүн болгаш үе
