Facets Form (all releases) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Search
be: Пошук

en: Label
be: Подпіс

en: Format
be: Фармат

en: Date format
be: Фармат даты

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Custom format
be: Асабіста наладжаны фармат

en: Date and time
be: Дата і час

en: Date type
be: Фармат даты
