Facets Form (all releases) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Custom format
bo: རང་བཟོས་རྣམ་བཞག

en: Date and time
bo: དུས་ཚོད་དང་ཟླ་ཚེས

en: Date type
bo: ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རིགས
