Facets Form (all releases) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Search
ca: Cerca

en: Label
ca: Etiqueta

en: Date format
ca: Format de la data

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Button
ca: Botó

en: Custom format
ca: Format personalitzat

en: Date and time
ca: Data i hora

en: Date type
ca: Tipus de data

en: Submit button
ca: Botó d'enviament

en: Date only
ca: Només data

en: @name format: @date
ca: Format @name: @date
