Facets Form (all releases) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Date only
gu: માત્ર તારીખ
