Facets Form (all releases) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Search
hy: Որոնել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Date type
hy: Տվյալների տիպ
