Facets Form (all releases) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Search
mr: शोध

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Format
mr: रचना

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून
