Facets Form (all releases) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Search
oc: Recercar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Date format
oc: Format de data

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Custom
oc: Personalizat

en: Custom format
oc: Format d'entrada personalizat

en: Date and time
oc: Data e ora

en: Date type
oc: Tipe de data
