Facets Form (all releases) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Date and time
ug: چېسلا ۋە ۋاقىت
