Facets Form (1.0.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Custom format
kn: ಕಸ್ಟಮ್ ನಮೂನೆ

en: Date and time
kn: ಸಮಯ ಮತ್ತು ದಿನಾಂಕ
