Facets Form (1.0.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Search
lt: Paieška

en: Label
lt: Etiketė

en: Format
lt: Formatas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Button
lt: Mygtukas

en: Custom format
lt: Savitas formatas

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Date type
lt: Datos tipas

en: Date only
lt: Tik data

en: @name format: @date
lt: @name formatas: @date
