Facets Form (1.0.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Search
nl: Zoeken

en: Format
nl: Opmaak

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Custom
nl: Aangepast

en: Button
nl: Knop

en: Facets
nl: Facetten

en: Custom format
nl: Aangepast formaat

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Date type
nl: Data type

en: Date only
nl: Alleen datum

en: @name format: @date
nl: notatie @name: @date

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
nl: Zie voor meer informatie over datumindelingen de <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP-documentatie</a>.
