Facets Form (1.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Label
vi: Nhãn

en: Format
vi: Định dạng

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Button
vi: Nút

en: Custom format
vi: Định dạng tùy biến

en: Date and time
vi: Ngày và giờ

en: Date type
vi: Kiểu ngày tháng
