Facets Form (1.1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Search
bg: Търси

en: Label
bg: Заглавие

en: Format
bg: Формат

en: Date format
bg: Формат на датата

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Button
bg: Бутон

en: Custom format
bg: Потребителски формат

en: Date and time
bg: Дата и час
