Facets Form (1.1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Date and time
dz: ཚེས་གྲངས་དང་དུས་ཡུན་
