Facets Form (1.1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Search
hr: Pretraga

en: Label
hr: Oznaka

en: Format
hr: Oblik

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Button
hr: Gumb

en: Custom format
hr: Prilagođeni oblik

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme

en: Date type
hr: Vrsta datuma
