Facets Form (1.1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Label
sk: Označenie

en: Format
sk: Formát

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Custom
sk: Vlastná

en: Button
sk: Tlačidlo

en: This week
sk: Tento týždeň

en: This month
sk: Tento mesiac

en: Custom format
sk: Vlastný formát

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Date type
sk: Typ dátumu
