Facets Form (1.2.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: From
my: မှ

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်
