Facets Form (1.2.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Search
eo: Serĉu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Custom
eo: Propra

en: Button
eo: Butono

en: Custom format
eo: Propra formato

en: Date and time
eo: Dato kaj tempo
