Facets Form (1.2.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Search
fi: Etsi

en: Label
fi: Tunnus

en: Format
fi: Muoto

en: Last month
fi: Edellinen kuukausi

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Custom
fi: Oma

en: Button
fi: Nappi

en: This week
fi: Tämä viikko

en: This month
fi: Tämä kuukausi

en: Custom format
fi: Mukautettu muoto

en: Last week
fi: Edellinen viikko

en: Date and time
fi: Aika ja päiväys

en: Date type
fi: Tietotyyppi

en: Date only
fi: Vain päivämäärä

en: @name format: @date
fi: @name muoto: @date
